Logo - Wywóz szamba Kiełczów, Wilczyce, Długołęka ZamówSzambo.plZamówSzambo.pl

Pozwól młodym klientom wybrać Twój wywóz, zyskaj czas i większe zyski.

ZamówSzambo.pl to internetowa platforma do zamawiania wywozu szamba. Proces zamówienia wygląda banalnie - klient podaje adres, płaci internetowo z góry, a szczegóły zlecenia przekażemy do Ciebie - firmy asenizacyjnej. Realizujesz zlecenie tak jak zawsze, a pieniądze automatycznie trafiają na twoje konto bankowe. Cennik ustalasz sam - tak, jak dotychczas.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i realizowaniem internetowych zleceń, wypełnij formularz lub skontaktuj się - wszystko ustalimy i wyjaśnimy! Na ten moment działamy na obszarze Gminy Długołęka.

Prostota, wygoda, elastyczność

Zlecenia do realizacji prześlemy np. SMS-em, a sam wcześniej wszystko z nami ustalisz - ich maksymalną liczbę, termin, zasięg działania i pojemność swojego pojazdu. Traktuj je jako dodatkowe - cały czas możesz obsługiwać klientów, tak jak wcześniej.

Łatwy odbiór pieniędzy

Twoi klienci płacą internetowo z góry, a pieniędze otrzymujesz cotygodniowym przelewem na Twoje zwykłe konto bankowe. Już nikt nie będzie zalegał z opłatami! Cały czas masz podgląd zysków z ZamówSzambo.pl w swoim panelu.

Tylko 10% prowizji

Żadnych abonamentów, ukrytych opłat, skomplikowanych umów ani dodatkowych kosztów. 10% prowizji ze zleceń z ZamówSzambo.pl to jedyna opłata, a zrezygnować możesz w dowolnym momencie. Przykład: Z internetowego zlecenia na 130 zł na twoje konto bankowe trafi aż 117 zł.

Twoja konkurencja już ma młodych klientów. A ty?

Aplikuj poprzez wypełnienie formularza. Zrezygnować możesz w dowolnym momencie - bez jakichkolwiek kosztów! Szczegóły współpracy ustalimy telefonicznie - tak, jak Ci wygodnie. Pytania o szczegóły, wątpliwości? Zadzwoń! +48 579 059 716